Pracownik sekretariatu

Warszawa

Do oddziału warszawskiego naszej kancelarii poszukujemy osoby na stanowisko pracownika sekretariatu.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac biurowo-administracyjnych i bieżąca obsługa sekretariatu kancelarii (obsługa korespondencji – przesyłek;
  • pocztowych i kurierskich, sporządzanie prostych dokumentów, pism przewodnich, skanowanie dokumentów);
  • planowanie i realizacja zaopatrzenia biura kancelarii w artykuły biurowe, spożywcze oraz eksploatacyjne;
  • obsługa centrali telefonicznej oraz kontakt z krajowymi i zagranicznymi klientami;
  • organizacja i obsługa spotkań;

Wymagania:

  • student/studentka III-V roku studiów na kierunku prawo lub administracja;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym dobra i praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;
  • dyspozycyjność, staranność i dokładność;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat oraz wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zaangażowania oraz posiadanych kompetencji;
  • ciekawą pracę dającą możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego wraz z informacją na temat oczekiwań finansowych kandydata na adres mailowy: p.chroscicki@zjpl.eu

Prosimy też o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997, nr 133 poz. 883 wraz z późn. zm.).

Nota prawna

„ZJPL”, „ZJPL International Lawyers” lub „Kancelaria” odnosi się do międzynarodowej aliancji kancelarii prawnych, w skład którego wchodzą ZJPL Znyk, Jaworski, Pietrzyk, Lewandowski sp.p, ZJPL Pietrzyk & Kollegen Rechtsanwälte, ZJPL Lewandowski Advocatenkantoor B.V., z których każda jest oddzielną jednostką organizacyjną świadczącą usługi doradztwa prawnego zgodnie z prawem obowiązującym w danej jurysdykcji.