Partnerzy

Michał Jan Jaworski LLM
Adwokat
Oddziały: Düsseldorf , Warszawa
Tel: + 48 22 654 07 59
Fax: + 48 56 65 22 257
e-mail: m.jaworski@zjpl.eu
Marcin Paweł Lewandowski LLM
Advocaat
Oddziały: Amsterdam , Warszawa
Tel: + 31 20 227 0000
Fax: + 31 20 227 0009
e-mail: m.lewandowski@zjpl.eu
Richard Johann Pietrzyk
Rechtsanwalt
Oddziały: Düsseldorf , Warszawa
Tel: + 49 211 58 58 830
Fax: + 49 211 58 58 83-15
e-mail: r.pietrzyk@zjpl.eu
Adam Znyk
Adwokat
Oddziały: Toruń , Warszawa
Tel: + 48 56 65 22 302
Fax: + 48 56 65 22 257
e-mail: a.znyk@zjpl.eu

Prawnicy

Przemysław Kwaśniewski
Adwokat
Oddział: Toruń
Tel: + 48 56 65 22 302
e-mail: torun@zjpl.eu
Magdalena Liana
Prawnik
Oddział: Amsterdam
Tel: + 31 20 227 0000
e-mail: amsterdam@zjpl.eu
Łukasz Mazurek
Adwokat
Oddział: Warszawa
Tel: + 48 22 654 07 59
e-mail: warszawa@zjpl.eu
Paweł Chrościcki LL.M.
Adwokat
Oddział: Warszawa
Tel: + 48 22 654 07 59
e-mail: warszawa@zjpl.eu

Of counsel

Steven Arnold
Advocaat
Oddział: Amsterdam
Tel: + 31 20 227 0000
e-mail: amsterdam@zjpl.eu
Gert Jan Bennen
Doradca podatkowy
Oddział: Amsterdam
Tel: + 31 20 227 0000
e-mail: amsterdam@zjpl.eu
Peter van der Linden
Prawnik
Oddział: Amsterdam
e-mail: amsterdam@zjpl.eu
×

Nota prawna

„ZJPL”, „ZJPL International Lawyers” lub „Kancelaria” odnosi się do międzynarodowej aliancji kancelarii prawnych, w skład którego wchodzą ZJPL Znyk, Jaworski, Pietrzyk, Lewandowski sp.p, ZJPL Pietrzyk & Kollegen Rechtsanwälte, ZJPL Lewandowski Advocatenkantoor B.V., z których każda jest oddzielną jednostką organizacyjną świadczącą usługi doradztwa prawnego zgodnie z prawem obowiązującym w danej jurysdykcji.