O nas

ZJPL International Lawyers została założona przez Adama Znyka, Michała Jana Jaworskiego, Richarda Pietrzyka i Marcina Lewandowskiego, których połączyła podobna filozofia działania na gruncie obsługi prawnej działalności gospodarczej o międzynarodowym charakterze. W 2019 roku do grona partnerów dołączył Krzysztof Komorniczak.

Dzięki doświadczeniu, gruntownej znajomości systemów prawnych Polski, Niemiec i Niderlandów, języków i kultur tych państw, stworzyliśmy unikatowy zespół wyspecjalizowany w świadczeniu usług prawnych o charakterze transgranicznym. Prowadzimy kancelarie adwokackie w Polsce, Niemczech i Niderlandach i współpracujemy z kancelariami o podobnym profilu w kilkunastu innych jurysdykcjach.

Specjalizujemy się w sprawach trudnych, które wymagają od prawników nie tylko wiedzy i doświadczenia ale także kompleksowego podejścia do problemu i sprawnego poruszania się w wielu systemach prawnych i środowiskach kulturowych.

Niezmiennie przedkładamy jakość świadczonych usług nad ich ilość. Szczególnie cenimy sobie stałą współpracę opartą na wieloletnich relacjach z klientami.

×

Nota prawna

„ZJPL”, „ZJPL International Lawyers” lub „Kancelaria” odnosi się do międzynarodowej aliancji kancelarii prawnych, w skład którego wchodzą ZJPL Znyk, Jaworski, Pietrzyk, Lewandowski sp.p, ZJPL Pietrzyk & Kollegen Rechtsanwälte, ZJPL Lewandowski Advocatenkantoor B.V., z których każda jest oddzielną jednostką organizacyjną świadczącą usługi doradztwa prawnego zgodnie z prawem obowiązującym w danej jurysdykcji.