Schiphol Rijk (Amsterdam)
Niderlandy
Beechavenue 2B
1119PT Schiphol Rijk (Amsterdam)
Czym wyróżniamy się od innych kancelarii? Dysponujemy unikatową wiedzą odnośnie procesów gospodarczych, outsourcingu i transgranicznego świadczenia usług w Unii Europejskiej, składającą się z wiedzy o niezbędnym prawie podatkowym, pracy, migracji, umów i administracji publicznej.

Odkąd Polska dołączyła do Unii Europejskiej, wspieramy przedsiębiorców polskich rozszerzających strefę działalności gospodarczej w Niderlandach, jak i niderlandzkich klientów biznesowych, którzy zaczęli swoją działalność w Polsce. Oferujemy zatem tym zdobytą wiedzę wspólnie ze standardowymi rozwiązaniami klientom z innych państw zamierzających zacząć działalność w Niderlandach lub/i Polsce.

Oddział w Niderlandach prowadzony jest w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i zarządzany jest przez mec. Marcina Lewandowskiego.

Nasz zespół

Marcin Paweł Lewandowski LLM
Advocaat
Tel: + 31 20 227 0000
Fax: + 31 20 227 0009
e-mail: m.lewandowski@zjpl.eu
Magdalena Liana
Prawnik
Tel: + 31 20 227 0000
e-mail: amsterdam@zjpl.eu

Specjaliści współpracujący

Steven Arnold
Advocaat
Tel: + 31 20 227 0000
e-mail: amsterdam@zjpl.eu
Gert Jan Bennen
Doradca podatkowy
Tel: + 31 20 227 0000
e-mail: amsterdam@zjpl.eu
Peter van der Linden
Prawnik
e-mail: amsterdam@zjpl.eu
×

Nota prawna

„ZJPL”, „ZJPL International Lawyers” lub „Kancelaria” odnosi się do międzynarodowej aliancji kancelarii prawnych, w skład którego wchodzą ZJPL Znyk, Jaworski, Pietrzyk, Lewandowski sp.p, ZJPL Pietrzyk & Kollegen Rechtsanwälte, ZJPL Lewandowski Advocatenkantoor B.V., z których każda jest oddzielną jednostką organizacyjną świadczącą usługi doradztwa prawnego zgodnie z prawem obowiązującym w danej jurysdykcji.