Krzysztof Komorniczak
doradca podatkowy
Oddziały: Warszawa
Tel: +48 22 202 69 50
e-mail: warszawa@zjpl.eu

Doświadczenie

Prawnik, doradca podatkowy. Współzałożyciel Grupy ECDP i partner kancelarii ZJPL. Specjalizuje się w transakcjach międzynarodowych.

Przez wiele lat doradzał firmom z branż tj. transport, logistyka i spedycja czy ochrona zdrowia. Posiada uprawienia doradcy podatkowego, jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Współautor ekspertyz i opinii dotyczących prawa podatkowego dla Sejmu RP. Ekspert podatkowy Business Center Club. Na przestrzeni ostatnich 20 lat przeprowadził setki szkoleń z zakresu prawa podatkowego dla przedsiębiorców, był wykładowcą m.in. SGH i Uniwersytetu Warszawskiego.

Autor książek i publikacji o tematyce podatkowej, w tym komentarzy o zmianach w VAT dla wydawnictwa Beck.

Języki

Polski
Angielski
Rosyjski
×

Nota prawna

„ZJPL”, „ZJPL International Lawyers” lub „Kancelaria” odnosi się do międzynarodowej aliancji kancelarii prawnych, w skład którego wchodzą ZJPL Znyk, Jaworski, Pietrzyk, Lewandowski sp.p, ZJPL Pietrzyk & Kollegen Rechtsanwälte, ZJPL Lewandowski Advocatenkantoor B.V., z których każda jest oddzielną jednostką organizacyjną świadczącą usługi doradztwa prawnego zgodnie z prawem obowiązującym w danej jurysdykcji.